Multi Device Security Pack

Paranızın en iyi karşılığıdır. Çeşitli cihazlarınızı tümünü aynı anda koruyabilirsiniz ve size en uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. Cihaz sayısına da siz karar verin: 3, 5 ya da 10 cihaz...

ESET - MULTI DEVICE SECURITY PACK - TEMEL ÖZELLİKLERİ

 

TÜM CİHAZLARINIZI TEK LİSANSLA KORUYUN

Paranızın en iyi karşılığı : Bu lisans, tek tek lisans almaya göre tasarruf etmenizi sağlar. Koruma, herhangi bir zamanda yeni bir cihaza aktarılabilir.

Tüm cihazlarınızı koruyun​ İster PC, ister Mac, Linux makine veya Android cihazı kullanın, hepsini ESET Multi-Device Security Pack ile koruyabilirsiniz.

Size uygun olanı seçin : Cihaz sayısını seçin, size en uygun ürünleri seçin ve üstün internet korumasını bir araya getirin.

 

ESET MULTI-DEVİCE SECURITY  LİSANSIYLA AŞAĞIDAKİ ESET ÜRÜNLERİNİN HERHANGİ BİR KOMBİNASYONUNU KURABİLİRSİNİZ: 

Windows yüklü cihazlarınız için:  ESET İnternet Security ya da ESET Nod32 Anti-Virüs ürünlerininin birini ya da ikisini birden seçebilirsiniz.

MacOS yüklü cihazlarınız için : ESET Cyber Security ya da ESET Cyber Security Pro ürünlerinin birini ya da ikisini birden seçebilirsiniz. 

Android yüklü cihazlarınız için:  ESET Mobile Security for Android ya da ESET Parental Control for Android ya da ESET Smart TV Security ürünlerinin birini ya da ikisini birden seçebilirsiniz. 

Linux yüklü cihazlarınız için:  ESET Nod32 Anti-Virüs for Linux Desktop ürününü seçebilirsiniz. 

 

 

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com

E-Ticaret Sitelerimiz