Eset Nod32

Eset Nod 32 TEMEL ÖZELLİKLER

ESET - Nod32 - TEMEL ÖZELLİKLERİ

EFSANEVİ nod32 TEKNOLOJİSİ
Antivirus ve Antispyware : Virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar gibi her tür dijital tahdide karşı proaktif koruma sağlar.
Exploit Engelleyici : Özellikle antivirus yazılımlarını atlatacak şekilde tasarlanmış saldırıları, ekranınızı kilitleyen yazılımları ve fidye yazılımlarını engeller. Tarayıcılar, PDF okuyucular ve Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere uygulama kaynaklı saldırılardan korur.
Gelişmiş Bellek Tarayıcı : Etkinliğini gizlemek için çoklu şifreleme katmanları kullanan, inatçı zararlı yazılımların daha iyi algılanmasını sağlar.
Boşta Durumu Taraması : Kapsamlı taramaları bilgisayar kullanımda değilken yaparak sistem performansını destekler. Aktif olmayan olası tehditlerin, hasara neden olmadan tespitine yardımcı olur.
UEFI Tarayıcı : UEFI arayüzüne sahip sistemlerde, Windows henüz başlatılmadan bile önce bilgisayarınıza saldıran tehditlere karşı daha derin düzeyde koruma sağlar.
Dosyaları İndirirken Tara : İndirme işlemi sırasında belirli dosya türlerini (arşiv gibi) tarayarak tarama süresini azaltır.
Bulut Tabanlı Tarama :ESET Live Grid® veri tabanına göre beyaz listeleme yaparak taramaları hızlandırır. Bilinmeyen zararlı yazılımları, davranışlarına göre bulut tabanlı itibar sistemimizle karşılaştırarak proaktif bir şekilde durdurur.
Host Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS) :Sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirmenizi sağlar. Güvenlik seviyenizi ayarlayabilmeniz için sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar tanımlayabilmenizi sağlar.
Script Tabanlı Saldırı Koruması : Windows PowerShell'i suistimal etmek isteyen, kötü amaçlı komut dosyaları ile yapılan saldırıları algılar. Ayrıca tarayıcınız aracılığıyla saldırabilen, kötü amaçlı JavaScript'leri de algılar. Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer ve Microsoft Edge tarayıcılarının tümü desteklenir.
Kimlik Avı Koruması : Kullanıcı adı, parola ve diğer hassas kişisel verilerin, orijinallerini taklit eden sahte web siteleri tarafından çalınmasına karşı korur.
Fidye Yazılım Kalkanı : Kişisel verilerinize ulaşmanızı engelleyip sizden fidye talep etmeye çalışan zararlı yazılımları engeller.
 
EN AZ GÜÇ KULLANIMI:

Düşük Kaynak Kullanımı : Yüksek performans sağlar ve donanımın ömrünü uzatır. Her türlü sistem ortamına uyum sağlar. Son derece küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliğinden tasarruf sağlar.
Taşınabilir Bilgisayar Desteği : Prize takılı olmadan uzun süre çevrimiçi kalabilmeniz için sistem kaynaklarını korumak amacıyla, üzerinde işlem yapılmayan pencereleri, güncellemeleri ve kaynak talep eden işlemleri erteler.
Oyun Modu : ESET Smart Security Premium, herhangi bir program tam ekran modunda çalıştırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçer. Sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenerek oyun, video, fotoğraf veya sunumlar için kaynak tasarrufu sağlanır.
 
KURUN VE KULLANIN

Tek Tıkla Çözüm : Koruma durumunuzu görmenizi sağlar ve tüm ekranlardan en sık kullanılan araçlara erişmenizi sağlar. Olası sorunlara karşı tek tıkla ulaşabileceğiniz, kapsamlı çözümler sunar.
İleri Düzey Kullanıcılar için Ayarlar : Gereksinimlerinize uygun kapsamlı güvenlik ayarları sunar. Maksimum tarama derinliğini, tarama süresini, taranacak dosya ve arşivlerin boyutunu ve çok daha fazlasını tanımlamanıza olanak sağlar.
ESET SysInspector® : Geniş kapsamlı güvenlik ve uyumluluk sorunlarını gidermek için kullanılan, sistemdeki kritik bilgileri yakalayan gelişmiş bir tanı aracıdır.
Kolay Ürün Güncellemeleri : Sürekli yüksek güvenlik için en yeni koruma teknolojilerinden yararlanın.
Güvenlik Raporu YENİ : ESET 'in bilgisayarınızı nasıl koruduğuna dair aylık rapor sunar. Bu özet rapor, algılanan tehditler, engellenen web sayfaları, engellenen spam e-postaları, engellenen webcam erişimi istekleri ve daha fazlası hakkında bilgiler içerir.
Lisans Yöneticisi : Kullanımı kolay my.eset.com portalında lisanslarınızı ve ESET kurulumlarınızı doğrudan görüntüleyin, yönetin ve ilişkilendirin. my.eset.com portal

Yorum ya da sorularınız için: bilgi@bilgipesinde.com

E-Ticaret Sitelerimiz